Domácí úkoly v týdnu od 5. do 9.září 2016 a další informace:

Dobrý den,

znovu prosím, vyndejte dětem z desek písmenka, popisovací destičku, odrazky, pexesa a další věci. V deskách můžete dětem nechat velký nelinkovaný sešit na malování, deníček a sešit nebo papír s úkolem – každý den jiný. Pokud jste v deskách nebo v tašce našli sundané prázdné obaly, schovejte je prosím doma pro použití ve vyšších ročnících. Obaly byly pravděpodobně příliš velké a dětem by komplikovaly práci. Děti mohou mít ve škole vlastní hračku – hodí se autíčka, panenky, menší skládačky, plyšáci atp. Nehodí se hračky příliš drahé, zvučné, nebezpečné např.hopík, velký míč, funkční píšťala atp.

Vyplněné lístky do školní družiny, objednávky mléka, přihlášky na logopedii a jiné zprávy nám zatím raději předávejte osobně. Zjistila jsem, že i u dětí, které chodily do přípravné třídy, zůstávají písemnosti od Vás zapomenuté v tašce.

Týdenní přehled domácích úkolů:

Den Datum Předmět Úkol
Po 5.9.2016

ČJ

Fialový sešit psaní ze strany králíků str.2. Říkat dítěti básničku, dítě se snaží říkat básničku společně s Vámi a zároveň kreslí „motanici“. Každé kotě by mělo zamotat jedno klubíčko, takže by na papíře měly být 4 různé „motanice“. Každou „motanici“ může dítě nakreslit jinou barvou, snažte se, prosím, aby zaplnilo celý papír. (Snažíme se o špetkový úchop – vzor najdete na nulté straně, instrukce ke cvičení jsou na konci stránky.)
Út 6.9.2016

M

Pracovní sešit z matematiky str.9 cvičení 1. Vzor najdete na straně 8 cvičení 1.
St 7.9.2016

PRV

Vypracovat list číslo 11.
Čt 8.9.2016

ČJ

Fialový sešit psaní ze strany králíků str.5. Říkat dítěti básničku, dítě se snaží říkat básničku společně s Vámi a zároveň kreslí tečky ŤUKÁNÍM. (Snažíme se o špetkový úchop – vzor najdete na nulté straně, instrukce ke cvičení jsou na konci stránky.)
9.9.2016

M

Pracovní sešit z matematiky str.13 cvičení 2. Vzor najdete na straně 12 cvičení 1.

Vaše

Marie Nováková