Domácí úkoly v týdnu od 12. do 16.září a další informace:

Vážení rodiče,

Děkuji všem, kteří již dětem dodali stará trička nebo košile na výtvarnou výchovu. Ještě více děkuji všem, kteří to stihli před výtvarnou výchovou. Mrzelo mě, že paní učitelka na výtvarnou výchovu musela změnit připravenou techniku, protože téměř polovina dětí (11) neměla vhodné převlečení.
Děkuji za nabídky pomoci, zatím jsem nestihla nic připravit, takže se omlouvám, ale slibuji, že se brzy ozvu.
Čeká nás další školní týden a další úkoly, najdete je opět v následující tabulce.
Den Datum Předmět Úkol
Po 12.9.2016

ČJ

Fialový sešit psaní ze strany králíků str.9. Říkejte dítěti básničku, dítě se snaží říkat básničku společně s Vámi a zároveň kreslí závitnici od středu vlevo nebo vpravo. (Nakreslete si s dětmi závitnici nejprve prstem ve vzduchu, můžete ji kreslit také na záda, potom dětem opět připomeňte špetkový úchop – vzor najdete na nulté straně, instrukce ke cvičení jsou stejné jako na konci str.6.)
Út 13.9.2016

M

Str.14, cvičení domeček.
St 14.9.2016

PRV

Str.3 – vyznačit každému cestičku k jeho pracovišti a případně vybarvit obrázky.
Čt 15.9.2016

ČJ

Fialový sešit psaní ze strany králíků str.13. Instrukce k psaní jsou podobné jako v pondělí. Velmi důležité je kreslení smyčky ve vzduchu. Děti kreslí smyčku prstem před sebou a snaží se o co největší rozsah, zároveň se snaží pohyb prstu sledovat očima. Teprve po důkladném procvičení (můžete využít také záda) kreslete smyčku do sešitu!
16.9.2016

M

Str.16, dokončit cvičení VYBARVI.
Přeji pěkný týden.
Marie Nováková