Domácí úkoly od 13. do 17.února 2017 a ohlédnutí za lednem:

Vážení rodiče,

Leden se „překulil“ skutečně rychle a jak víte, zvládli jsme spoustu věcí. Nejenže jsme se pilně učili, ale také jsme se v divadle Minor potěšili komorním, zcela netradičním, představením „Z knihy džunglí“, které děti nesmírně zaujalo. Výborné představení „Libozvuky“ se líbilo především těm dětem, které „Libozvuky“ viděly poprvé. K tomu všemu jsme ještě stihli navštívit výstavu Lega.

V únoru se kromě učení těšíme na ples – kdo jste mi ještě nenapsali, co chystáte dobrého, ozvěte se, prosím, e-mailem! Pití není třeba, bude se prodávat a výtěžek bude využit v dětském fondu. Pokud si vyzvedáváte děti v den plesu ze družiny, přijďte na ples včas. První třída mít představení i přivítání v začáteční části plesu. (Hlavní program pak patří V.třídě.)

V únoru nás čeká také návštěva Planetária, koncert, hodina prevence zubního kazu, návštěva ze školky a hory! Moc prosím všechny, kteří na hory jedou, abyste mi posílali vyplněné potvrzení od lékaře, přihlášky, potvrzení o seřízení lyží i předepsané pohledy nejpozději do pátku 24.2.2017.

Přeji klidné a pohodové 2.pololetí školního roku.

Marie Nováková

Datum Úkol
Po 13.2.2017 Psaní: Písanka 1 dokončit str.19.
Čtení: Úkol na přiloženém pracovním listě – pečlivě přečíst označený text a vyznačit místo (i číslem), kde jsou schovaní Patrik(1), Eva(2) a Jirka(3).
Út 14.2.2017 Matematika: Vypočítat 10 označených příkladů v přiloženém pracovním listě.
Čtení: Po přečtení informací v přiloženém pracovním listě vyznačit místo (i číslem), kde jsou schovaní Lucka(4), David(5), Veronika(6) a Lukáš(7).
St 15.2.2017 Psaní: Písanka 1 dokončit str.20.
Čtení: Po přečtení informací v přiloženém pracovním listě vyznačit místo (i číslem), kde jsou schovaní Tereza(8), Kuba(9), Aneta(10).
Čt 16.2.2017 Matematika: Vypočítat 10 označených příkladů v přiloženém pracovním listě.
Čtení: Přečíst text a splnit úkol na papíru v deskách.
17.2.2017 Psaní: Písanka 1 dokončit str.22.
Čtení: Přečíst text a splnit úkol na papíru v deskách.